iPhone X – zalety i wady produktu
Informacje

iPhone X – zalety i wady produktu

Na rynku elektronicznym dostępnych jest mnóstwo smartfonów – tak wiele, że niektórzy mają ogromny problem z wybraniem odpowiedniego modelu dla siebie. I chodzi tutaj nie tylko o wybranie takiego, który będzie nam odpowiadał z wyglądu, ale również który będzie najwygodniejszy w obsłudze i będzie posiadał liczne, nowoczesne technologie, zdecydowanie ułatwiające użytkowanie.

Wiele osób uwielbia produkty od Apple – są one zresztą jednymi z najlepszych, jeśli nie najlepszymi. Firma ma taką renomę, pomysły i możliwości, że jej sprzęty można kupować w ciemno. Jednak z uwagi na cenę i na liczne modele każdy chce wiedzieć nieco więcej o tych, które są dostępne. Ostatnio wielu ludzi interesuje się na przykład zaprezentowanym pod koniec 2017 roku modele iPhone X. Co należy o nim wiedzieć? Jakie są wady, a jakie zalety tego produktu? Czy warto go kupić?

iPhone X – ogólne wrażenia

Zaczynając prezentację jakiegoś produktu, należy zawsze skupić się najpierw na wyglądzie. W tym przypadku telefon od Apple zdecydowanie ma się czym pochwalić. Na pierwszy plan wysuwa się wspaniały ekran – wielki, zajmujący cały przód, sprawiając wrażenie, że telefon cały jest dużym ekranem. Jest to jednak stosunkowo mały sprzęt, ponieważ ekran posiada 5,8 cala. Wyświetlacz zapewnia znakomitą jakość obrazu, a ponadto ma zaokrąglone rogi, sprawiając, że jego kształt jest bardzo opływowy. Sprzyja to jego pozytywnemu odbiorowi, jak również wygodzie użytkowania. Telefon pewnie tkwi w ręce i można go obsługiwać nawet jedną dłonią.

 Model X – zalety i wady

iPhone w tej wersji posiada jedną, ważną wadę – jak wszystkie produkty od Apple jest drogi. Cena przykłada się jednak na solidność i komfort użytkowania. A poza tym sprzęt posiada same zalety. Nie tylko świetnie się prezentuje, ale posiada również świetne aparaty, znakomitą baterię, możliwość ładowania indukcyjnego, jest szybki, a przy tym posiada takie ciekawe funkcje jak FaceID. Jest nieco odmienny w obsłudze – na przykład centrum sterowania przeniesione jest w górny prawy róg. W sumie można się jednak szybko przyzwyczaić!